O firmie

O firmie KARO

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe KARO istnieje od października 1990 roku. Pierwsze kroki firma stawiała jako producent pościeli i odzieży szpitalnej. W 1991 roku firma rozpoczęła produkcję pieluch tetrowych, ścierek do podłogi, naczyń i kurzu. Po trzech latach firma rozszerzyła swoją działalność o handel hurtowy ręcznikami i kocykami dziecinnymi. W 1993 roku firma wynajęła większy lokal w Warszawie. Od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój firmy, dzięki czemu stała się największą hurtownią artykułów pościelowych w Warszawie.

Dzisiaj mając ponad 30-letnie doświadczenie oferta firmy jest znacznie bogatsza.

Firma KARO współpracuje ze znanymi producentami artykułów tekstylnych między innymi Andropol, Eurofirany, Zwoltex, Greno, Kampol, AMW, Luna Lux, oraz wiele innych polskich jak i zagranicznych firm.

W ofercie firma posiada też bardzo duży wybór towarów importowanych. W asortymencie dostępne są ręczniki, szlafroki, koce, pościel (w tym: pościel satynowapościel z kory, pościel bawełnianapościel dla dzieci), kołdry, poduszki, poszewki na poduszki, prześcieradła, obrusy, narzuty, ścierki do naczyń, dywaniki łazienkowe, bielizna nocna, oraz runo wełniane i wiele innych produktów znanych i cenionych firm krajowych. Firma KARO posiada produkty najwyższej jakości.

W 2004 roku firma została wyróżniona przez ZWOLTEX SA - Złotym Znakiem - Dobry Partner 2004. Firma KARO zdobyła też liczne wyróżnienia i dyplomy. Jest bardzo cenionym partnerem dla wielu firm. KARO to przedsiębiorstwo, które cały czas się rozwija i szuka najlepszych rozwiązań do prowadzenia efektywnej działalności.

Sklep karo.waw.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jakie dają zakupy on-line. Sklep Karo oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu. Staramy się aby nasza oferta była na tyle szeroka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i trafiła w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszą główną dewizą jest wysoka jakość produktów i 100% zadowolenie klientów!

Każdy klient jest u nas traktowany z wyjątkową troską. Zapewniamy profesjonalną obsługę, oraz szybką wysyłkę.

Oferujemy Państwu kompleksowość asortymentu. Ciągle uzupełniamy nasz sklep w nowe produkty, mając na uwadze zadowolenie klienta. Firma KARO prowadzi też sprzedaż hurtową.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty hurtowej, prosimy o kontakt:

oraz o zapoznanie się z zasadami współpracy hurtowej.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.

Zespół karo.waw.pl