Kategorie

Płatności On-Line

Karo.waw.pl - płatności payu

Prześcieradło bambusowe 100x200 frotte z gumką brązowe 021 Greno

  • Kod: 1770713
  • Kod marki: 5905164087629
  • Dostępność: Towar na zamówienie, Wysyłka w ciagu 3-4 dni
  • Marka: Greno
  • Cena: 71,00 zł
  • szt.

Prześcieradło bambusowe 100x200 frotte z gumką brązowe 021 Greno to produkt z nowatorskiej kolekcji prześcieradeł tej firmy. Wykonane z włókna bambusowego, cechuje się wysoką odpornością mechaniczną, oraz trwałością koloru podczas okresu użytkowania. Włókno bambusowe posiada naturalne właściwości antybakteryjne. Eliminuje ono około 70% bakterii ze swojej powierzchni, dzięki czemu, gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu higieny podczas wypoczynku. Kontakt ciała z prezentowanym wyrobem nie powoduje alergii skóry. Subtelna w dotyku i przyjazna ciału struktura dzianiny oraz wyjątkowa przewiewność materiału przy jednoczesnej doskonałej absorbcji wilgoci stawiają ten produkt, na czele wyrobów tego asortymentu, nie tylko na krajowym rynku. 

Prześcieradło przeznaczone jest na materace o wysokości do 25 cm. Zakład prześcieradła wynosi 25 cm i nie jest wliczany do rozmiaru. Dzięki bokom z narożnymi zaszewkami, profilującymi prześcieradło do kształtu materaca oraz gumce poprowadzonej w tuneliku produkt doskonale dopasowuje się i układa na materacach o różnej grubości.

 Rozmiar: 100x200 cm.

Skład tkaniny: 82% wiskoza bambusowa, 18% włókno poliestrowe.

Materiał: frotte - lekko rozciągliwy i niewymagający prasowania, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu.

Gramatura: 180 g/m2. 

 Przepis konserwacji:
- prać w temperaturze do 40°C,
- nie wybielać,
- prasować w temperaturze do 150°C,
- nie czyścić chemicznie,
- nie suszyć w suszarce bębnowej.

Staramy się, aby wszystkie fotografie wiernie oddawały produkt w rzeczywistości oraz były jak najlepszej jakości. Ewentualne różnice mogą wynikać z indywidualnych ustawień monitora.