Kategorie

Płatności On-Line

Karo.waw.pl - płatności payu

Kołdra antyalergiczna 155x200 Bamboo letnia 600 g biała AMZ

  • Kod: 208326
  • Dostępność: ostatnia sztuka
  • Marka: AMZ
  • Cena: 134,00 zł
  • szt.

Kołdra letnia 155x200 BAMBOO pokryta jest tkaniną złożoną z włókna bambusa oraz z bawełny. Włókna bambusa są naturalnie antygrzybiczne i bakteriobójcze. Nadają tkaninie miękkość i delikatność, jednocześnie korzystnie wpływając na jej trwałość.

Tkanina jest szybkoschnąca - zbilansowana gospodarka wilgotności, gwarantuje szybkie odparowywanie wilgoci zarówno po praniu jak i podczas użytkowania. Włókno bambusa charakteryzuje się licznym mikroporami zaliczając się tym samym do grupy włókien oddychających - to bardzo ważna cecha gwarantująca nam cyrkulację powietrza na najwyższym poziomie, nie pozwalając na przegrzanie się organizmu.

Wypełnienie kołder nowoczesnym włóknem DreamFill oraz poduszek DreamBall zapewnia wysoki komfort, sprężystość oraz trwałość.

AMZ DreamFill to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio dobrana długość oraz grubość wydrążonych, karbikowanych
włókien poliestrowych zapewnia lekkość oraz sprężystość. Zaletą otrzymanego wypełnienia są właściwości zbliżone do posiadanych przez PUCH NATURALNY.
Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt.
Wypełnienie posiada bardzo dobry współczynnik termoizolacji zapewniając ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Optymalna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i regulować temperaturę podczas snu.
Kołdry wypełnione są włókniną w postaci jednolitego płata, zostały przepikowane na całej powierzchni, dzięki czemu wypełnienie pozostanie zawsze
na swoim miejscu zapewniając równomierne właściwości izolacyjne.

Dane techniczne:
Rodzaj kołdry: kołdra pikowana w wersji letniej
Rozmiar kołdry: 155x200
Gramatura: 600g

Kolor: biały
Tkanina: 50% bawełna + 50% włókno bambusa
Wypełnienie kołder: włókno typu Hollow, wysokosprężyste, silikonowane, spiralnie skręcone w postaci włókniny

Zalecenia dotyczące użytkowania:
Systematycznie wietrzyć i codziennie strzepnąć, prać w temp. do 60 st. C, suszyć w suszarce bębnowej lub w stanie rozwieszonym w temperaturze otoczenia, nie prasować, nie chlorować, nie bielić, nie czyścić chemicznie.