Kategorie

Płatności On-Line

Karo.waw.pl - płatności payu

Kołdra antybakteryjna Antibakterial 155x200 Biała Wendre

  • Kod: 094018
  • Dostępność: ostatnia sztuka
  • Marka: Wendre
  • Cena: 56,00 zł59,00 zł
  • szt.

Kołdra Antibakterial - Nowość na rynku!!!

Używasz mydła, żelu pod prysznic, zmywasz naczynia w dobrym płynie? Twoja kołdra ipoduszka też powinna być ANTIBACTERIAL.

Pozbądź się niechcianych drobnoustrjów ze swojej pościeli. ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Poszycie kołdry minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Wysoka jakość kołdry została potwierdzona przez instytut Hohenstein. Najważniejsze jest jednak to, że kołdra ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna. Puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra sprawią, że komfort snu będzie wyjątkowy.

Poszycia kołdry i poduszki wykonano z oddychającej tkaniny syntetycznej, która doskonale filtruje powietrze. Mikrofibra, bo o niej mowa, jest niezwykle trwała i odporna na spieranie, nawet przy wielokrotnym praniu. Dodatkowo, tkanina jest niezwykle elastyczna i przyjemna w dotyku, jak jedwab czy satyna.Działanie antybakteryjne i wysoka jakość wykonania produktów z serii ANTIBACTERIAL, zostały potwierdzone przez niemiecki Instytut Badawczy Hohenstein.

Poszycie: 100% poliester (mikrofibra), 82 g/m²
Wypełnienie:100% ANTIBACT™*, *100% włókno HCS wykończone substancją antybakteryjną
Wykończenie: lamówka
Pikowanie: Caro
Pakowanie: Torba PEVA z zamkiem i rączką + insert + instrukcja